loading

درباره الکترو آرتیسان

شرکت آرتیسان در سال ۱۳۹۷در شهر تهران، ایران تاسیس گردیده است.فعالیت شرکت در زمینه ساخت و تولید لوازم برق توزیع و یراق آلات تابلو های صنعتی می باشد.

با توجه به رشد چشمگیر و روز افزون تکنولوژی وسایل ارتباط جمعی همانند : تلفن ، فکس، پست الکترونیک و اینترنت ، اقبال عمومی برای استفاده از سرویس های نوین که بر بستر اینترنت قابلیت اجرا دارند افزایش یافته و خرید و فروش ها از شکل سنتی خود و داد و ستد در محلی به نام بازار به بستر گسترده اینترنت کشیده شده است.

تیم مدیریت الکتروآرتیسان در نظر دارد در محدوده ارائه قطعات برق صنعتی و ابزار دقیق فعالیت خود را به صورت گسترده در کنار ارائه تجاربی که بالغ بر چهار دهه در بازار کار داشته است برای هم میهنان عزیز ارائه دارد.

تیم مدیریت الکتروآرتیسان تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را فراهم آورد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های تیم مدیریت الکتروآرتیسان محسوب می‌شود. تیم مدیریت الکتروآرتیسان با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد.